Žygis „Eik ir sveik”🚶♂️🌿
Šiandien, gegužės 5-ąją, Kupiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras surengė žygį „Eik ir sveik“, subūrusį bendruomenės narius aktyviai ir prasmingai praleisti laiką gryname ore.🚶♂️ Vaikščiojimas – vienas paprasčiausių, tačiau itin naudingų būdų rūpintis savo sveikata. Jis stiprina širdies ir kraujagyslių… Read More »Žygis „Eik ir sveik”🚶♂️🌿



