Konferencija „Visuomenės sveikatos biurai – tiltas į sveikesnį Lietuvos rytojų“
Gegužės 8 d. Seime vykusioje konferencijoje „Visuomenės sveikatos biurai – tiltas į sveikesnį Lietuvos rytojų“ dalyviai diskutavo apie visuomenės sveikatos stiprinimą, vaikų ir jaunimo sveikatą bei prevencijos svarbą. Konferenciją atidarė Diana Nausėdienė, o sveikatos apsaugos ministrė Marija Jakubauskienė pabrėžė, kad… Read More »Konferencija „Visuomenės sveikatos biurai – tiltas į sveikesnį Lietuvos rytojų“