Gegužės 8 d. Seime vykusioje konferencijoje „Visuomenės sveikatos biurai – tiltas į sveikesnį Lietuvos rytojų“ dalyviai diskutavo apie visuomenės sveikatos stiprinimą, vaikų ir jaunimo sveikatą bei prevencijos svarbą. ![]()
Konferenciją atidarė Diana Nausėdienė, o sveikatos apsaugos ministrė Marija Jakubauskienė pabrėžė, kad stipri visuomenės sveikata prasideda bendruomenėse – ten, kur žmogus gyvena, mokosi ir dirba.
Renginyje akcentuota, kad visuomenės sveikatos biurai yra svarbi grandis tarp nacionalinės sveikatos politikos ir realios pagalbos žmonėms. Daug dėmesio skirta prevencijai, psichikos sveikatos stiprinimui, priklausomybių mažinimui bei sveikos gyvensenos įpročių formavimui nuo ankstyvo amžiaus.
Tai temos, svarbios kiekvienai bendruomenei, mokyklai ir šeimai. ![]()
Daug dėmesio skirta visuomenės sveikatos stebėsenai, priklausomybių prevencijai, sveikos gyvensenos įpročių formavimui nuo ankstyvo amžiaus bei pačių visuomenės sveikatos biurų stiprinimui. Tai klausimai, aktualūs kiekvienai savivaldybei, kiekvienai mokyklai ir kiekvienai šeimai.



