Skip to content
Titulinis » Konferencija „Visuomenės sveikatos biurai – tiltas į sveikesnį Lietuvos rytojų“

Konferencija „Visuomenės sveikatos biurai – tiltas į sveikesnį Lietuvos rytojų“

  • by

Gegužės 8 d. Seime vykusioje konferencijoje „Visuomenės sveikatos biurai – tiltas į sveikesnį Lietuvos rytojų“ dalyviai diskutavo apie visuomenės sveikatos stiprinimą, vaikų ir jaunimo sveikatą bei prevencijos svarbą. 🧩

Konferenciją atidarė Diana Nausėdienė, o sveikatos apsaugos ministrė Marija Jakubauskienė pabrėžė, kad stipri visuomenės sveikata prasideda bendruomenėse – ten, kur žmogus gyvena, mokosi ir dirba.

Renginyje akcentuota, kad visuomenės sveikatos biurai yra svarbi grandis tarp nacionalinės sveikatos politikos ir realios pagalbos žmonėms. Daug dėmesio skirta prevencijai, psichikos sveikatos stiprinimui, priklausomybių mažinimui bei sveikos gyvensenos įpročių formavimui nuo ankstyvo amžiaus.

Tai temos, svarbios kiekvienai bendruomenei, mokyklai ir šeimai. 💚

Daug dėmesio skirta visuomenės sveikatos stebėsenai, priklausomybių prevencijai, sveikos gyvensenos įpročių formavimui nuo ankstyvo amžiaus bei pačių visuomenės sveikatos biurų stiprinimui. Tai klausimai, aktualūs kiekvienai savivaldybei, kiekvienai mokyklai ir kiekvienai šeimai.

Skip to content
Kupiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.